DB-LED (WW) burkolatba süllyeszthető lámpa
Ár:
20.243 Ft
(15.939 Ft + ÁFA)
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 22. |
| Burkolatba süllyeszthető lámpatest, LED fényforrással. | |
| Elérhetőség: | Raktáron |
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
A DB-LED lámpatest kicsi, de kifinomult. A finom fénye nappal is látható, ezért remekül alkalmas például a lépcsőkhöz és a teraszokhoz. Különleges hatás érdekében véletlenszerűen telepítsen több spotlámpát az udvaron. Teherbíróságának köszönhetően telepítése után egy személygépjármű súlyát elbírja.
| Teljesítmény | 12V/0,5W |
| Fénytartomány | 1 m - 124° |
| Méret | Ø22 mm |
| Beépítési mélység | 50 mm |
| Garancia | 5 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
