FLUX süllyesztett lámpa
Ár:
41.786 Ft
(32.902 Ft + ÁFA)
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 22. |
|
Burkolatba süllyeszthető lámpatest, LED fényforrással. |
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
A FLUX LED lámpa elegáns rozsdamentes acélból készült, és kellemes meleg fényt biztosít. Speciális területek megvilágítására az udvaron, például fák, cserjék, szobrok és homlokzatok.
| Teljesítmény | 12V/1,5W |
| Fénytartomány | 3 m - 24° |
| Méret | Ø60 mm |
| Beépítési mélység | 55 mm |
| Garancia | 5 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
