HYVE 22 RVS süllyesztett lámpa gyűrűvel
Ár:
25.846 Ft
(20.351 Ft + ÁFA)
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 22. |
|
Burkolatba süllyeszthető lámpatest, LED fényforrással. |
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
HYVE22 RVS burkolatba süllyeszthető kerek lámpatest elegáns rozsdamentes acélgyűrűvel. A méhsejt szerkezetű lencse kellemes, meleg megvilágítást eredményez.
| Teljesítmény | 12V/0,2W |
| Fénytartomány | 0,5m - 58° |
| Méret | Ø22 mm |
| Gyűrű méret | Ø28 mm |
| Beépítési mélység | 55 mm |
| Garancia | 5 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
