HYVE süllyesztett lámpa
Ár:
41.786 Ft
(32.902 Ft + ÁFA)
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 22. |
|
Burkolatba süllyeszthető lámpatest, LED fényforrással |
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
HYVE burkolatba süllyeszthető kerek lámpatest elegáns rozsdamentes acélgyűrűvel. A méhsejt szerkezetű lencse kellemes, meleg megvilágítást eredményez.
| Teljesítmény | 12V/0,8W |
| Fénytartomány | 1 m - 74° |
| Méret | Ø60 mm |
| Gyűrű méret | Ø68 mm |
| Beépítési mélység | 55 mm |
| Garancia | 5 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
