NERO süllyesztett lámpa
Ár:
62.459 Ft
(49.180 Ft + ÁFA)
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 22. |
|
Burkolatba süllyeszthető lámpatest, LED fényforrással |
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
A NERO LED spotlámpája meleg fényt sugároz. Alkalmas fák és cserjék megvilágításhoz a földről.
| Teljesítmény | 12V/3,0W |
| Fénytartomány | 8 m - 25° |
| Méret | Ø130 mm |
| Beépítési mélység | 112 mm |
| Garancia | 5 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
