BIG NERO süllyesztett lámpa
Ár:
95.189 Ft
(74.952 Ft + ÁFA)
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 22. |
|
Burkolatba süllyeszthető lámpatest, LED fényforrással |
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
A BIG NERO LED spotlámpája meleg fényt sugároz. Alkalmas fák megvilágításhoz a földről.
| Teljesítmény | 12V/7,5W |
| Fénytartomány | 6,5 m - 49° |
| Méret | Ø170 mm |
| Beépítési mélység | 123 mm |
| Garancia | 5 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
